اطلاعیه مصاحبه پذیرفته‌شدگان آزمون ورودی دوره‌ دکتری (نیمه متمرکز) سال 1394

 

بدین‌وسیله به اطلاع کلیه پذیرفته‌شدگان آزمون ورودی دوره دکتری (نیمه متمرکز) سال تحصیلی 1394 می‌رساند، مصاحبه پذیرفته‌شدگان سال 1394 در روزهای چهارشنبه 06/03/94 و شنبه 09/03/94 (ساعت حضور داوطلبان در گرایش‌های مربوطه برای مصاحبه در ذیل اعلام شده است) در محل پژوهشکده سامانه‌های فضانوردی به نشانی: تهران، شهرک قدس، خیابان ایران زمین، خیابان مهستان، بن بست 15 هوافضا انجام می‌پذیرد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن  9-88366030  داخلی ۴۲۱ سرکار خانم محمدیان تماس حاصل فرمایید.

مدارک مورد نیاز برای مصاحبه:
۱-اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) و فتوکپی آن
2- اصل مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) و فتوکپی آن

تبصره : دانشجویانی که سال آخر دوره کارشناسی ارشد بوده‌اند و هنوز فارغ‌التحصیل نشده‌اند، لازم است نامه‌ای از «آموزش کل مؤسسه آموزش عالی محل فارغ‌التحصیلی» مبنی بر فراغت از تحصیل حداکثر تا تاریخ 31/06/1394 داشته‌باشند.
3- از پذیرفته‌شدگانی‌که‌ حداکثر تا تاریخ‌ 31/06/1394 فارغ‌التحصیل‌ نشوند، ثبت‌نام‌ به‌ عمل‌ نخواهد آمد و ضمن‌ "کان‌ لم‌ یکن" تلقی‌ شدن‌ قبولی‌ آنان‌ طبق‌ مقررات‌ با آنان‌ رفتار خواهد شد.

4- تکمیل فرم ثبت نام (فرم ثبت نام )

(فرم ثبت نام را تکمیل نموده و  تا تاریخ 04/03/94 به آدرس آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید ارسال کنید. مصاحبه از داوطلبانی انجام خواهد شد که فرم ثبت نام را تا تاریخ مربوطه ارسال کرده باشند).

5- ریزنمرات دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد

6- اصل شناسنامه و یک برگ‌ فتوکپی از تمام‌ صفحات‌ آن

7- اصل و فتوکپی کارت ملی

8- اصل و فتوکپی کارت پایان خدمت- اصل و فتوکپی کارت معافیت دائم- اصل و فتوکپی دفترچه آماده به خدمت (برای برادران)

9- تصویر کارنامه آزمون کتبی دکتری

10- همراه داشتن کلیه مدارک و مستندات مربوط به فرم ثبت‌نام در روز مصاحبه جهت تأیید الزامی است.

11- پرداخت مبلغ 250.000 ریال در روز مصاحبه

* توضیح: حضور شخص پذیرفته شده در تاریخ‌ و ساعت اعلام شده و با ارائه مدارک کامل مندرج در این اطلاعیه الزامی است.

 

گرایش : آیرودینامیک

ردیف

نام و نام خانوادگی

کد/ گرایش

تاریخ مصاحبه

ساعت مصاحبه

1

مهدي  اصغريان

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

چهارشنبه 6 خرداد

8:40- 8:30

2

عليرضا بيكي

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

چهارشنبه 6 خرداد

8:50- 8:40

3

رضا پورمديراستانه

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

چهارشنبه 6 خرداد

9:00- 8:50

4

امين جابري

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

چهارشنبه 6 خرداد

9:10- 9:00

5

رضا جلالي

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

چهارشنبه 6 خرداد

9:20- 9:10

6

حامد جلالي خوزاني

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

چهارشنبه 6 خرداد

9:30- 9:20

7

غزل حسين زاده كماكلي

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

چهارشنبه 6 خرداد

9:40- 9:30

8

هيوا  حسيني

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

چهارشنبه 6 خرداد

9:50- 9:40

9

مسعود حيدري سورشجاني

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

چهارشنبه 6 خرداد

10:00- 9:50

10

مهدي خدابنده لو

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

چهارشنبه 6 خرداد

10:10- 10:00

11

مجيد زارع چاوشي

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

چهارشنبه 6 خرداد

10:20- 10:10

12

اميرحسين زرعي جورشري

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

چهارشنبه 6 خرداد

10:30- 10:20

13

احمد شجاع ثاني

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

چهارشنبه 6 خرداد

10:40- 10:30

14

حسين  شكري

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

چهارشنبه 6 خرداد

10:50- 10:40

15

مصطفي عابدي ورنوسفادراني

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

چهارشنبه 6 خرداد

11:00- 10:50

16

سهيلا  عبدالهي پور

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

چهارشنبه 6 خرداد

11:10- 11:00

17

مهرداد فرخي نژاد

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

چهارشنبه 6 خرداد

11:20- 11:10

18

جواد كمري

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

چهارشنبه 6 خرداد

11:30- 11:20

19

فهيمه گودرزي

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

چهارشنبه 6 خرداد

11:40- 11:30

20

عليرضا نايبي

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

چهارشنبه 6 خرداد

11:50- 11:40

21

محمدعلي نصيري

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

چهارشنبه 6 خرداد

12:00- 11:50

22

محمدمهدي  نصيري

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

چهارشنبه 6 خرداد

12:10- 12:00

23

مهدي نظري

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

مهندسي هوافضا-ائروديناميك

 

چهارشنبه 6 خرداد

12:20- 12:10

گرایش : جلوبرندگی

ردیف

نام و نام خانوادگی

گرایش

تاریخ مصاحبه

ساعت مصاحبه

1

مصطفي ازادي اقدم

مهندسي هوافضا- جلوبرندگی

چهارشنبه 6 خرداد

13:40- 13:30

2

مجيد اصلي

مهندسي هوافضا- جلوبرندگی

چهارشنبه 6 خرداد

13:50- 13:40

3

محمد  بدرگل تپه

مهندسي هوافضا- جلوبرندگی

چهارشنبه 6 خرداد

14:00- 13:50

4

محسن  بهرامي

مهندسي هوافضا- جلوبرندگی

چهارشنبه 6 خرداد

14:10- 14:00

5

سعيد پروار

مهندسي هوافضا- جلوبرندگی

چهارشنبه 6 خرداد

14:20- 14:10

6

حامد خسروبيگي

مهندسي هوافضا- جلوبرندگی

چهارشنبه 6 خرداد

14:30- 14:20

7

پيمان رافع

مهندسي هوافضا- جلوبرندگی

چهارشنبه 6 خرداد

14:40- 14:30

8

جلال زروندي

مهندسي هوافضا- جلوبرندگی

چهارشنبه 6 خرداد

14:50- 14:40

9

محمد صالح ابادي

مهندسي هوافضا- جلوبرندگی

چهارشنبه 6 خرداد

15:00- 14:50

10

محمدصالح عبداله پور

مهندسي هوافضا- جلوبرندگی

چهارشنبه 6 خرداد

15:10- 15:00

11

محمدحسين عرب نژادخانوكي

مهندسي هوافضا- جلوبرندگی

چهارشنبه 6 خرداد

15:20- 15:10

12

حميدرضا  علي محمدي فرجردي

مهندسي هوافضا- جلوبرندگی

چهارشنبه 6 خرداد

15:30- 15:20

13

عليرضا فضل الهي قمشي

مهندسي هوافضا- جلوبرندگی

چهارشنبه 6 خرداد

15:40- 15:30

14

سيدهادي كلانتري همت ابادي

مهندسي هوافضا- جلوبرندگی

چهارشنبه 6 خرداد

15:50- 15:40

15

محمدعلي معتمد

مهندسي هوافضا- جلوبرندگی

چهارشنبه 6 خرداد

16:00- 15:50

16

اميرحسين هاديان

مهندسي هوافضا- جلوبرندگی

چهارشنبه 6 خرداد

16:10- 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

گرایش : سازه

ردیف

نام و نام خانوادگی

کد/ گرایش

تاریخ مصاحبه

ساعت مصاحبه

1

محسن اختياري

مهندسي هوافضا- سازه

شنبه 9 خرداد

8:40- 8:30

2

محمدرضا اشتياني

مهندسي هوافضا- سازه

شنبه 9 خرداد

8:50- 8:40

3

پيام اشرفيان

مهندسي هوافضا- سازه

شنبه 9 خرداد

9:00- 8:50

4

ابوالفضل جعفري نياركي

مهندسي هوافضا- سازه

شنبه 9 خرداد

9:10- 9:00

5

ميثم جلوه قاضياني

مهندسي هوافضا- سازه

شنبه 9 خرداد

9:20- 9:10

6

سجاد حاجي رضايي

مهندسي هوافضا- سازه

شنبه 9 خرداد

9:30- 9:20

7

ميثم خردپيشه

مهندسي هوافضا- سازه

شنبه 9 خرداد

9:40- 9:30

8

وحيد خلفي

مهندسي هوافضا- سازه

شنبه 9 خرداد

9:50- 9:40

9

فايزه  دربانيان

مهندسي هوافضا- سازه

شنبه 9 خرداد

10:00- 9:50

10

مجيد شمس ارجمند

مهندسي هوافضا- سازه

شنبه 9 خرداد

10:10- 10:00

11

سمانه طاشي

مهندسي هوافضا- سازه

شنبه 9 خرداد

10:20- 10:10

12

اميد فخاريان

مهندسي هوافضا- سازه

شنبه 9 خرداد

10:30- 10:20

13

محمدجواد قاسمي پاريزي

مهندسي هوافضا- سازه

شنبه 9 خرداد

10:40- 10:30

14

اميرحسين كاشي

مهندسي هوافضا- سازه

شنبه 9 خرداد

10:50- 10:40

15

محمد كشاورزيان

مهندسي هوافضا- سازه

شنبه 9 خرداد

11:00- 10:50

16

علي مهندسيان

مهندسي هوافضا- سازه

شنبه 9 خرداد

11:10- 11:00

17

كميل نصراللهي نسب

مهندسي هوافضا- سازه

شنبه 9 خرداد

11:20- 11:10

18

سيدمحمد نقوي زاده

مهندسي هوافضا- سازه

شنبه 9 خرداد

11:30- 11:20